Právě získali
výhodnou půjčku:

  • Petra K. PRAHA = 500 000 Kč
  • Petr S, Brno = 12 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
další výhodné půjčky

Spotřebitelské půjčky

-

Léto ještě nekončí! Tedy alespoň ve světě půjček a úvěrů

Nový školní rok se letos opět ohlásil s velkou pompou a parádou. Prázdniny jsou nenávratně pryč, stejně jako horké letní měsíce. Do Česka vtrhla zima a pošmourno. Nedostatek slunečních paprsků naší náladě nepřidá.
zobrazit
-

Půjčka bez doložení příjmů? Od 1.12. už máte smůlu!

Po šesti letech se dostává ke slovu nový zákon o spotřebitelském úvěru, sněmovna jej schválila v červnu letošního roku. V účinnost pak vstoupí od prvního prosince. Dá se očekávat, že přinese přímo zemětřesení do stávajícího systému poskytování půjček.
zobrazit
-

SERIÁL: Půjčky a zákony II.

Ministerstvo financí připravuje novelu zákona o spotřebitelských úvěrech. Na poskytovatele a zprostředkovatele úvěrů budou kladeny mnohem větší nároky, které povedou ke snížení jejich počtu. Pro spotřebitele tato novela přinese ochranu před nekalými praktikami.
zobrazit
-

SERIÁL: půjčky a zákony I.

Spotřebitelské úvěry jsou poskytovány bankami nebo nebankovními společnostmi klientům na řešení nenadálých finančních potřeb. Často slouží ke koupi spotřebního zboží, financování služeb (školné, kurzy, dovolená) nebo na rekonstrukci nemovitostí.
zobrazit
-

TREND: Půjčky od soukromých osob

Zadlužování pro ty, kteří vzorně splácejí právě to, co si půjčili (v tomto případě je téměř jedno od koho), nemusí být už žádným strašákem a nesplnitelnou devízou. Cenu zlata ale i tady mají samozřejmě regulérní informace, prověřené společnosti,
zobrazit
-

Je libo půjčku bez příjmů? Tak pozor inzerci!

Nabídky půjček se na nás v dnešní sobé valí ze všech stran. Dostáváme letáky do schránek, oslovuje nás televizní reklama nebo dostáváme nabídky prostřednictvím elektronické pošty. Jak se však spprávně orientovat na trhu s půjčkami? Ty lze rozlišit na dvě hlavní skupiny...
zobrazit
-

Změna v rychlých SMS půjčkách

Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, výplata ještě nedorazila na Váš účet, uvažujete o tom, že si vezmete rychlou sms půjčku. Je však nejrozumnější si o něj zažádat u banky, než podlehnout tomuto on-line lákadlu
zobrazit
-

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Potřebujete najít rychlého zachránce s dostatkem peněz? Vždy se dá uvažovat o dostatečně vysoké půjčce na pokrytí dosavadních dluhů nebo jiných typů investic. Peníze si dokonce můžete půjčit i tehdy, kdy jste se už zařadili mezi problémové klienty.
zobrazit
-

Téma: Jak fungují registry dlužníků

Registry jsou postrachem všech hříšníků, kteří splácejí své závazky pravidelně pozdě nebo dokonce vůbec. Málokdo si však uvědomuje, že evidence neplatičů je pouze jednou z funkcí, které registry dlužníků plní. Jak skutečně fungují a co je jejich úkolem?
zobrazit
-

Pozor na půjčky do 5000Kč

Pozor na predátoraké mikropůjčky. Půjčky do 5000 Kč. V nedávném testu 50 společností prošla pouze jedna, zbytek jsou buď půjčky velmi nevýhodné, nebo dokonce podvodné.
zobrazit