Právě získali
výhodnou půjčku:

  • Petra K. PRAHA = 500 000 Kč
  • Petr S, Brno = 12 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
další výhodné půjčky

Půjčky se zástavou nemovitosti

Spočítejte si ty nejvýhodnější půjčky se zástavou nemovitostí, třeba na vyplacení exekuce, nebo prostě na cokoliv, v České republice. Porovnáváme nabídky mnoha poskytovatelů  půjček se zástavou včetně poskytovatelů, kteří nepožadují doložení příjmů. Jedná se hlavně o nebankovní společnosti nebo družstevní záložny. Tyto poskytovalé většinou ani neprověřují registry dlužníků, jako je např. SOLUS, NRKI, BRKI aj.

Půjčky jsou zajištěny zástavním právem k nemovitosti a tak je k žádosti nutné výpis z katastru nemovitostí (číslo LV) a nabývací titul (kupní smlouva, darovací listina apod.)

V naší nabídce však naleznete půjčky od 1000 Kč až do výše 3 mil. Kč, včetně tzv. půjček před výplatou. Ve většině případů nebankovní poskytovatelé půjček se zástavou nemovitostí neprověřují registry dlužníků ani neověřují příjmy.  Žádost i celý průběh rychlých půjček je většinou on-line a bez složitého papírování.

Půjčky se zástavou nemovitostí se někdy označují jako americké hypotéky, jedná se vlastně o takové obrácené hypotéky, které Vám umožní půjčit si peníze v případě, že již nemovitost vlastníte. Podmínky takových půjček bývají většinou výhodnější než klasické spotřebitelské půjčky. Půjčky se zástavou poskytují jak banky, tak i nebankovní společnosti.

Uspokojíme i zajemce o půjčky pro živnostníky a osvč, nezaměstnané i důchodce.

Proč využít portál Spočítat Půjčku.cz:

Nezapomeňte však na zodpovědnost pořádně si prostudujte "Jak si bezpečně půjčit" a poté si již spočítejte svoji nejvýhodnějí půjčku bez doložení příjmů ihned.

Vyzkoušejte naše další služby: