Právě získali
výhodnou půjčku:

  • Petra K. PRAHA = 500 000 Kč
  • Petr S, Brno = 12 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
další výhodné půjčky

Profi Credit

Jméno společnosti Profi Credit
Kontaktní informace

PROFI CREDIT Czech, a. s., nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice, www.proficredit.cz; info@proficredit.cz; 800 166 00

Popis

Profi Credit je poskytovatelem nebankovních půjček, který působí na české trhu již řadu let a patří tak těm společnostem, které mají dlouhou historii. Poskytuje pouze menší spotřebitelské půjčky na cokoliv a půjčky pro drobné podnikatele a živostníky, resp. OSVČ. Profi Credit je česká firma, která se za dobu své existence rozšířila do řady evropských zení jako je Slovensko, Bulharsko apod. 

Profi Credit patří do skupiny Profireal Group, do této skupiny patří i vymáhací společnost Profidebt, která se specializuje na vymáhání pohledávek.

Společnost PROFI CREDIT je významným poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších třech zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku,  v Bulharsku a v Rusku. Je úspěšnou společností se stabilním a výkonným týmem.

Základní filozofií společnosti PROFI CREDIT je osobní přístup. Půjčky a úvěry nabízí prostřednictvím sítě úvěrových poradců, kteří jsou připraveni klienta kdykoliv navštívit, ale své služby poskytují i v kamenných pobočkách. Jen v České republice je na tisíc úvěrových poradců, kteří zájemcům o půjčku nebo úvěr pomáhají vybrat ten nejvhodnější produkt.

Nabízené produkty Nabankovní půjčky, půjčky pro živnostníky a osvč, půjčky do 166 000 Kč
Výše půjčky 10 000 Kč - 166 000 Kč
Úrok od 38 % p.a.
Ručení ne
Výhody vyřízení on-line, osobní doručení, velká síť obchodních zástupců
Nevýhody vysoká cena úvěrů (úroky, poplatky), vysoké sankce, vymáhání zařizuje vlastní firma
Naše hodnocení půjčky 20% přečtěte si kompletní recenzi a zkušenosti půjček od Profi Credit. Vyvarujte se problémům a podvodníkům.


Vložit komentář

CAPTCHA code


Diskuze