Právě získali
výhodnou půjčku:

  • Petra K. PRAHA = 500 000 Kč
  • Petr S, Brno = 12 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
další výhodné půjčky

Články / Recenze

-

Léto ještě nekončí! Tedy alespoň ve světě půjček a úvěrů

Nový školní rok se letos opět ohlásil s velkou pompou a parádou. Prázdniny jsou nenávratně pryč, stejně jako horké letní měsíce. Do Česka vtrhla zima a pošmourno. Nedostatek slunečních paprsků naší náladě nepřidá.
zobrazit
-

Nová pravidla hypoték

Klienti, kteří si chtějí sjednat hypotéku, už nějakou dobu nemohou využívat výhod stoprocentní hypotéky. Rozhodnutím České národní banky, která svým jednáním chce ochránit trh, je možné od října 2016 poskytovat hypoteční úvěr maximálně do hodnoty 95 procent
zobrazit
-

Recenze nové půjčky od Home Credit: Kamali

Japonská půjčka mizí z trhu, zavedenou obchodní značku vymění společnost Home Credit už po necelých dvou letech. Od února 2017 ponese název Kamali, přináší několik zajímavých vylepšení – ale v jádru zůstává prakticky stejná.
zobrazit
-

Nová banka na cestě: Hello bank

Na tuzemském trhu se už brzy představí nová banka, alespoň tomu všechno nasvědčuje. V novém tisíciletí jich vzniklo už několik, některé z nich mají už na svém kontě půl milionu spokojených klientů.
zobrazit
-

RECENZE: Banka Creditas

Vlna nových bank, která proběhla před několika lety a přinesla obrovský zájem klientů, se pozvolna opakuje. Air Bank, FIO banka a další mají následovníka, na trh přichází pod jménem Creditas.
zobrazit
-

Finanční situace po Vánocích

Většina domácností se kvůli vánočním svátkům zadluží. Koupit něco hezkého pro své blízké je sice chvályhodné, ale současně je třeba myslet i na to, jak své dluhy řádně splácet. Vánoční půjčky mají jistě zajímavý úrok a řadu bonusů
zobrazit
-

Auto na operativní leasing pro soukromé osoby

Abychom se dokázali lépe zorientovat v tématu, je dobré vědět, že operativní leasing je forma splácení auta a nabízejí ji už samy automobilky. Na rozdíl od leasingu klasického máte automobil stále v pronájmu
zobrazit
-

Půjčka bez doložení příjmů? Od 1.12. už máte smůlu!

Po šesti letech se dostává ke slovu nový zákon o spotřebitelském úvěru, sněmovna jej schválila v červnu letošního roku. V účinnost pak vstoupí od prvního prosince. Dá se očekávat, že přinese přímo zemětřesení do stávajícího systému poskytování půjček.
zobrazit
-

RECENZE: Essox půjčka

Essox půjčka nabízí úvěr až dvě stě tisíc korun na dobu sedmi let (minimum je zde 15 tisíc a půlroční lhůta splatnosti). Nezáleží na tom, zda jste fyzická osoba nebo podnikatel, zdarma máte také možnost pojištění schopnosti splácet.
zobrazit
-

Nový zákon: Změny v hypotékách

Nový spotřebitelský zákon, který bude v platnosti od prosince letošního roku, nezmění jen aktuální málo přehlednou situaci kolem mikroúvěrů, ale bude se týkat i půjček o poznání větších – konkrétně tedy hypotečních úvěrů.
zobrazit