Právě získali
výhodnou půjčku:

  • Petra K. PRAHA = 500 000 Kč
  • Petr S, Brno = 12 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
další výhodné půjčky

mBank

Jméno společnosti  mBank
Kontaktní informace Futurama, Sokolovská 668/136D, 186 00 Praha 8; www.mbank.cz; info@mbank.cz; 246 017 777
Popis

mBank do České republiky přišla v listopadu 2007. Jako první banka zákazníkům přinesla zcela nový samoobslužný model, při kterém si zákazník spravuje své každodenní bankovní operace sám. Zákazníci obsluhují svůj účet přes internetové a telefonické bankovnictví. Pobočky slouží hlavně jako poradenská centra nebo místa pro sjednání hypotéky.

Tento model nám umožnil nabídnout zákazníkům nejvyužívanější bankovní služby zcela zdarma. mBank tak přístupem ke svým zákazníkům způsobila v bankovním sektoru skutečnou revoluci a  v současné době se mBank s více než půl milionem zákazníků řadí mezi nejvýznamnější české banky.

Nová platforma internet bankingu, kterou jsme zavedli na začátku roku 2014, dokázala, že pro klienta nepřináší jen cenové výhody, ale pomáhá mu zvyšovat a udržovat si úroveň „finančního sebevědomí“ neboli schopnosti řídit své vlastní finance.

mBank nabízí produkty a služby, které zákazníci nejvíce  potřebují, za atraktivní ceny a zároveň pohodlným a přátelským způsobem. Nabídka zahrnuje všechny důležité produkty pro retailový segment – osobní účet, spoření, kreditní karty, hypotéky a spotřebitelské úvěry,  ale i  pro živnostníkyvýhodný účet, spoření, podnikatelský úvěr ve formě povoleného přečerpání neboli kontokorentu a další.

Nabízené produkty Běžný účet, spořící účet, spotřebitelská půjčka
Výše půjčky 5000 Kč - 600 000 Kč
Úrok od 9,9 % p.a.
Ručení ne
Výhody jedny z nejnižších úroků, vyřízení on-line, bonus za řádné splácení
Nevýhody kontrola registrů, dokládání příjmů, prakticky nulová pobočková sít
Naše hodnocení půjčky 85%, otestovali jsme půjčku mBank, podívejte se na kompletní recenzi a klientské zkušenosti


Vložit komentář

CAPTCHA code


Diskuze