Právě získali
výhodnou půjčku:

  • Petra K. PRAHA = 500 000 Kč
  • Petr S, Brno = 12 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
další výhodné půjčky

Diskuze / Poradna

Nové téma

Máte námět na nové téma? Napište si o něj.
zobrazit

Bankovní půjčky

Jaké máte zkušenosti s bankovnímí půjčkami, podělte se ostatními. Čím a kdo Vás překvapil, ať již pozitivně, tak negativně. Na co by si měli dát ostatní pozor. Co jste zažili s poskytovateli, nebo zprostředkovateli bankovních půjček?
zobrazit

Problémy při splácení

Máte problémy se plácením půjčky? Jak se k Vám zachoval věřitel, máte dobrou nebo špatnou zkušenost? Podělte se s ostatními o zážitky a upozorněnte na nekalosti, nebo naopak na čestné a poctivé lidi a společnosti.
zobrazit

Poradna

Máte dotaz z oblasti půjček a úvěrů a nevíte si rady? Zeptejte se nás a našich odborných poradců. Rádi Vám pomůžeme vybrat si správně. Nebo Vám jenom odpovíme na Vaše dotazy.
zobrazit

Nebankovní půjčky

Jaké máte zkušenosti s nebankovnímí půjčkami, podělte se ostatními. Čím a kdo Vás překvapil, ať již pozitivně, tak negativně. Na co by si měli dát ostatní pozor. Co jste zažili s poskytovateli, nebo zprostředkovateli nebankovních půjček?
zobrazit

Podvodníci

Znáte nějakého podvodníka? Upozorněte na něj ostatní. Velká diskuze o podvodných půjčkách!
zobrazit

Nejvýhodnější půjčka

Co je podle Vás nejvýhodnější půjčka, podělte se ostatními. Čím a kdo Vás překvapil, ať již pozitivně, tak negativně. Na co by si měli dát ostatní pozor. Co jste zažili s poskytovateli, nebo zprostředkovateli nebankovních půjček?
zobrazit