Právě získali
výhodnou půjčku:

  • Petra K. PRAHA = 500 000 Kč
  • Petr S, Brno = 12 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
další výhodné půjčky
Poslední aktualizace: 18. 05. 2016

DISKUZE: Japonská půjčka od Home Credit

Když se řekne půjčka před výplatou, některým se zježí chlupy na celém těle. Mnoho lidí s nimi má špatné zkušenosti, na což chtěla společnost Home Credit reagovat, a tak přišla s revoluční novinkou – Japonskou půjčkou. Ta v Česku nabízí úrok. Za každou tisícovku, kterou si půjčíte, zaplatíte 33 korun, přičemž si můžete půjčit až patnácti tisíc korun. O půjčku se žádá online na www.japonskapujcka.cz. Vyřízení úvěru je navíc velmi rychlé – zpravidla do jedné minuty. Systém totiž umí sám hledat v registru dlužníků a dokáže vyhodnotit, zda je žadatel rizikový.

Vyplacení do 10 minut je bráno jako služba Expres výplata, za což si společnost účtuje přirážku 199kč. Tato služba ale nefunguje u všech bankovních společností. Kdo se s platbou opozdí, musí počítat s tím, že se půjčka prodraží. Oproti jiným poskytovatelům se ale nejedná o horentní sumy. S každým odložením o jeden měsíc si Home Credit účtuje 49kč, musí však být před vypršením termínu částka splacena alespoň z 20%.

Podmínky půjčky:

Věk nad 18 let

Trvalý pobyt na území ČR

Nesmíte být v insolvenci ani exekuci

Výhody:

Japonská půjčka patří k nejlevnějším mikropůjčkám na trhu

Půjčka je vhodná pro ty, kdo nemají dostatečnou finanční rezervu ani možnost řešit krátkodobý výpadek finanční hotovosti prostřednictvím půjčky v rodině, nebo kreditní kartou

Případné spory s neplatiči neřeší rozhodce, ale soud

Nevýhody: Expresní připsání peněz do 10 minut nelze u všech bankovních účtů, poplatek 199 korun cenu peněz zdražuje

Půjčku nelze splatit jinak, než převodem peněz z účtu, na který byl úvěr připsán.

Osobní názor autora:

Tento úvěr se velmi hodí, pokud vám přestane fungovat pračka nebo lednička a vy nemáte jinou možnost, než si někde půjčit. V případě dodržení smluvních podmínek se nemusíte bát žádných přirážek ani vysokého úroku. Prostě ideální půjčka, pokud máte stálý příjem.

Diskuze: 

Na internetu je mnoho diskuzních fór věnující se japonské půjčce a jejich podmínek. Diskuze jsou samozřejmě vždy na osobní recenzí daného uživatele a je nutno je brát s velkou rezervou. Ve směs se ale dáři, že Japonská půjčka s diskuzí vychází celkem se ctí, narozdíl od jiných sms půjček jako je např. Ferratum, Zaplo půjčka

Japonská půjčka je dalším projektem z dílny Home Creditu, po aktuálně velmi populárním produtku Půjček od lidí Zonky, je to druhý nejoblíbenější produtkt této půjčkařské společnosti.


Vložit komentář

CAPTCHA code
Mánička Mlynář 195.****2.253

Dobrý den! Nechápu úplně, jak vaše kredity fungují stejně dobře jako tady http://rychlapujcka-is.com/, nebo něco jiného?

Uve67 89.1****21.99

A co jiné krátkodobé půjčky? Máte zkušenosti? S Home Credit nemám nejlepší zkušenosti, a tak hledám něco jiného. Slyšel už někdo o https://www.bezvamoney.cz/kratkodobe-pujcky/?

Scott Douglas 197.****226.28

Nabízíme všechny druhy úvěrů (obchodní, osobní, konsolidace, auto, investice, atd) @ 2% ročně, Potřebujete úvěr a banka odmítne z důvodu špatných úvěrů? Máte vynikající účty či dluhy? Odpověď nám prostřednictvím e-mailu: easyloanfirm05@gmail.com Pozdravy, Scott Douglas   Úvěr Nabídka Apply Now ......